Makine per formimin e akullit

Shitet nga: Edin 14 Gsh 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes makinen per formimin e akullit me kapacitet shume te madh ne gjendje shume te mire, i perdorur vetem 6 muaj. Qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim