Mikser per perzirjen e mishit

Shitet nga: Qazim Berisha 28 Sht 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Mikser per perzirjen e mishit deri ne 200 kg qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim