Paisje per fast food

Shitet nga: flamur 25 Sht 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
paisje per kuzhina
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim