Paisje per fast food

Shitet nga: flamur 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
paisje per kuzhina
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim