Shanka nga paleta punim dore

Shitet nga: Shes inventar 04 Pri 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes dy shanka punim dore nga paletat te pershtatshme per qfardo lloj lokali.Jan ne gjendje te rregullt dje te gatshme per perdorim vetem ta beni lidhjen me uj pasi qe shanki posedon kronin,te dy shankat posedojn gjithashtu pllaken nga polimermeri qe jan rezistent ndaj nxehtsis.Çmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim