Shitet Frezhideri i xhamit per lokal (kafe)

Shitet nga: Privat 22 Mar 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes frezhiderin e xhamit per lokal ne gjendje te rregullt shume pak i perdorun.Qmimi me marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim