Shitet banaku per kafene

Shitet nga: Privat 22 Mar 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes banakun per kafene i ri shum pak i perdorur.Banaku eshte ne 3 pjes .Qmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim