Tavolin me 6 karika

Shitet nga: xhemil 11 Pri 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
tavolina edhe ne gjendje te mir . eshte per obore ose bashqe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim