Tavolina per lokale

Shitet nga: Visar 28 Nën 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Tavolin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim