Tenda qadra per lokale edhe shtepi

Shitet nga: sokol 16 Qer 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
qadra te reja i kam dy modele , 4 me 2.5 metra 200 euro . 3 me 2 metra 170 euro. per me shum kontakto ne keta numra kam edhe viber 049564969 - 049523105 .

pres bleres serioz

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim