Urgjent:Fritez profesionale dhe pllaka te zierje..

Shitet nga: Ardi 20 Shk 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

290 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes frytezen profesionale e pershtatshme per restaurante me vellim te madh pune friteza eshte ne gjendje shum te mir nga ky lloj jan dy modele njeri ka griaqt ma te holl ndersa kejo i ka me te trash qe ben qe temperatura te arrihet me shpejt,gjithashtu shes se dy pllaka te zierjes me nje boc plini,si dhe piata te ndryshme te interesuarit mund te kontaktojm ne qdo kohe

Friteza 180euro
Pllakat 60euro
Pijata e gjerat e tjera 50Euro
Totali 290euro

Keto qmime vlejn vetem me cash dhe ate sebashk ndersa ndaras qmimet ndryshojn...

Bej ndrrim me Iphon 5,samsung s4,s5,Foto aparat profesional apo loptop

urgjent deri me 20.03.15

Ju mirpres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim