Vitrin per torte ose per sallata etj

Shitet nga: vitrina 03 Dhj 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
vitrina o shum e pershtatshme per pun po motori nuk o ne regull , motori i kushton diku reth 80€ perafersisht.
te interesuarit myn ta shohin
çmimi o shum i lir veq pom vyn me hek se nuk po kom ku me lon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim