karika-tavolina

Shitet nga: karika-tavolina 02 Mar 01:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
8koplete karika-tavolina
karikat jom delux kur i kom ble kan kusht 65€ 1karik po tash i shes 8kompletet shum lir per arsyje qe nuk kom per qka mi perdor karikat jon shum trujtme edhe tshtrengume
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim