scar rosfaj profesionale

Shitet nga: butrint 21 Mar 00:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet scara rosfaj profesionale me plin punon shum shum mir e perdorur vetem 1 vit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim