shes vegla per embeltore

Shitet nga: tiki 21 Maj 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes nje makin per prodhimin e torteve, shes rame te ndryshme te torteve, dhe shes nje vriz, dhe nje furr te plinit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim