shitet shanku per kafiteri

Shitet nga: Armend Gjakova 07 Mar 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shitet shanku me gjith pjesen ndriquese
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim