shitet skara dhe keto paisje

Shitet nga: xxx 13 Tet 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shiten keto paisje per fast food ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim