u shit flm merrjep

Shitet nga: toti 27 Pri 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

480 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shes mikserin per brum 480€ i ri siq duket ne foto , si dhe komoren per pica 900€siq duket ne foto e re .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim