Agregat honda gx 390 12 kva

Shitet nga: sefa 05 Shk 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
shitet agregati honda gx 390 12 kva serija e pare ndez ne qeles dhe ne konop asht ne gjendje shum te mir pune londa djekse benzine te interesuarit na kontaktoni ne nr 044 406 776
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim