RAFTAT PER DYQAN

Shitet nga: xxxxxxxxx 19 Gsh 00:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Raftat jane te mbaruar me porosi ... nga llamarina e trashe ... per bartjen e pesheve te ndrysheme ...gjiithejte jane 8 copa nga nje meter eshte gjonesija ...mund te shrytezohen edhe ne kande .. apo ne menyra tjera. Raftat i kame ble para pak kohe ne firmen FERALL ne Gjakove ... dhe shume pak i kame shfrytezu ... arsya ... mbyllja e biznisit. Lus blers serioze ... Flm!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim