Tavolina Per Terras

Shitet nga: Tavolina 09 Krr 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

630 EUR   700 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Shiten tavolinat e drurit per terrasa, 6 komplete.

Tavolinat jane te drurit me ulse te likures, gjithashtu tavolinat kan ulset e lekures dhe xhamat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim