Tavolinen Dhe Karriga per Zyre,apo kurse

Shitet nga: Gentian Mrijaj 12 Mar 09:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për zyrë
Shes tavolina dhe karriga per zyre ,apo per kurse,
qmimi tavolines esht 350 E
Qmimi i karrigave esht 14 E per cop,gjithsejt jan 15 karriga

Nr.tel :049 / 696 - 048
045 / 600 - 821
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim