Folje

Shitet nga: Ardi 21 Mar 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për zyrë
Shes folje te firmes JAC, 5€ m2
Per momentin kam te zezë dhe të kuqe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim