Invertar Per Zyre Gjermane

Shitet nga: Salloni i Mobiljeve VRANINA 07 Pri 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për zyrë
Pershkrim i Sendit

Shesim Invertar per zyre te Reja dhe te perdorura te prodhuesve Gjerman
Tavolina Pune modele dhe dimensione te ndryshme Per zyre dhe objekte Afariste te ndryshme
Karrika Levizese te firmave te njohura Gjermane me Garancion deri ne 3 vite e me shum.
Ormana Orolet modele te ndryshme.
Ormana me Dyer per dokumenta dhe Kartotek.
Fijoka me Rrota per Tavolina Dimensione,Modele,Ngjyra te ndryshme.

Mobilerija VRANINA Vepron qe nga viti 1996 .
E Kontraktuar nga shum Biznese te ndryshme ne Kosove , Shqiper , Male te zi , Maqedoni.

FURNIZOJM
ProCreditBank
Spitali Peje
Spitali Prishtin
Dukagjinj Company.
Devolli Corporation.
Elkos Center
Oxygen Show- Karrika
Etj..
Tel.. 044-473-038
049-473-038
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim