Ultraze DC3

Shitet nga: Fazli 29 Sht 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Paisje për mjeksi
Ultraze DC3 me dy sonda:konvekse dhe lineare modeli mindray DC3 2013
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim