Cad Cam sistemi KAVO EVEREST per Laboratore Dent..

Shitet nga: Everest 10 Pri 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Të tjera
Shitet Cad Cam sistemi per Laboratore dentare.
Eshte makine kompjuterike per punimin e kurorave dhe urave ne praktiken stomatologjike.
Ka precizitet te larte.
Mund te punohen materiale te ndryshme si:
1.Zirkonium
2.Titanium
3.Chrome Cobalt
4.Plastike
Etj
Ne sistem vijne
Makina gryerese
Scaneri

QMIMI I VOLITSHEM!!!

Kemi edhe sisteme te tjera ne shitje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim