Kompresora

Shitet nga: Ramiz 05 Pri 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Të tjera
Posedojm Kompresora te ardhur nga zvicra prodhim italian me sistem burgi dhe me klipa gjithashtu edhe tharse te ajrit dhe vaj original te kompresorav te ardhura nga zvicra,Posedojm Kompresora Prej 4 Kw deri ne 22 Kw
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim