Makinë për Mish dhe Speca per Ajvar

Shitet nga: Mondi 30 Sht 09:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Të tjera
Makinë për bluarjen e mishit dhe specave per ajvar gjendje shumë të mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim