Makina per Plastik cmimi volicem

Shitet nga: Necmedin (Semesedin) 29 Tet 04:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Të tjera
1. MAQINA PER PREREJEN E PROFILAVE SHARRRA
2.MAQINA NGJITESE (peglla
3.MAQINA PER PASTRIMIN E KANDEVE PASTRUSJA
4.MAQINA PER PRERJEN E LLAJSNEVE
5.MAQINA PER BRAVA DHE DORZA FREZJA
6.MAQINE PER NDARJEN E DRITAREVE FREZJA PER SHTYLLA

TE GJITHA MAQINT JANE TE REJA PER ME SHUME EJANI DHE NA VIZITONI NE PRIZREN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim