Shitet tavolina dhe komodina

Shitet nga: Dion 05 Pri 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Të tjera
Shitet tavolina dhe komodina ne gjendje shume te mir she me qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim