Solarium

Shitet nga: Dardan 09 Mar 23:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

785 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Të tjera
Shesim nje solarium i cilsis se lart i cili eshte shum pak i perdorur,, Ka vler prej 2400 euro por kemi mbyllur lokalin dhe jemi duke likuiduar mallin dhe Kete solarium e shesim vetem per 780 euro, presim blers serioz ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim