- NIVELIZIM - [ YBERCUK ] -

Shitet nga: Musli 29 Maj 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Të tjera
Bejm nivelizimin e shtepive [ objekteve ] me pune cilesore si dhe qmim te arsyeshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim