BOIM MOTIMIN E QERAMIKAV--- GRANITIT

Shitet nga: BUJAR AHMETI 19 Shk 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Të tjera
Boim motimin Qeramikav,granitit,shkallave, prej graniti apo Qeramikav , izolimin e banjove,si dhe fasada te brendeshme, etj,, etj,, per qdo iformate ma hollsishme munde te kontaktoni ne numrate tel ose ne vajber ne te dy numrate,+37745837540 ose +38649113983 ju mirepresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim