MONTOIM QERAMIKA- GRANITE TE GJITHA LLOJEVE

Shitet nga: bujar ahmeti 13 Shk 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Të tjera
MUNTOIM QERAMIKA TE GJITHA LLOJEVE,GRANITE , SHKALLE ME GRANITE APO QERAMIK,SI DHE PUNOIM FASADA TE BRENDSHME ETJ...ETJ... PER ME SHUM THIRRE NE NUMRIN TEL ..045837540 OSE VIBER +38649113983 JU MIREPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim