Bejm rregullimin e oborreve "GONI-D"

Shitet nga: Goni 12 Jan 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Të tjera
Bejm rregullimin e oborrove, kopshteve,trotuareve dhe te gjitha punet me kubza te betonit. Me nje provoj shumvjeqare. Per me shum info. Kon 044515633 044937242.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim