Doni qe karamika juaj te muntohet bukur kete e b..

Shitet nga: lani 11 Pri 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Të tjera
Doni qe kuzhina banjo kordoret te duken bukur nga karamika kete e bejm ne. Jemi me provoj pune shum vjeqare ne karemik montus, dhe puna jone eshte shum e qmushme nga shume qytete kosoves per kete do te bindeni edhe vete. Ne ju garantojm ne punen tone qe karamika tek ju te behet gzim ne familjen tuaj ju mirepresim tel. 049668876
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim