Fasader, Suvatime, Knauf, Glet, Dekorime brenda..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Fasader Brendi 01 Pri 09:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Të tjera
Jemi të specializuar dhe të diplomuar në austri për kryerjen e këtyre punëve:

-Fasada të jashtme me lesh guri
-Fasada me stiropor
-Gletim për jasht dhe brenda shtëpis
-Suvatim me makin
-Suvatim pa makin
-Knauf
-Dekorime të jashtme
-Dekorime të brendshme me led sipas dëshirës
-Mveshjen dhe izolimin e kulmave përbrenda
-Garantojmë termoizolim me standarde europiane si dhe
-Garantojmë për punen e kryer
Fasada , Suvatime, Knauf, Glet, Dekorime brenda dhe jasht, Interierë, Exterierë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim