Gurpunues Me pervoj 50 vjeqare

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: GurPunues F-L 04 Mar 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Të tjera
Kryejm te gjitha punet nga guri Kulla me moder te vjeter si dhe te ri ,mure te ndryshme nga guri ,kalldrema ,bazena oxhaqe ,kamina ,furra te picave ,fontana .
Na ndiqni ne facebook dhe mund te informoheni mbi punen tone me gjersisht .
Fb- Gurpunus F-L
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim