Keni nevoj per menagjer profesionist,lajmrohuni

Shitet nga: 0ki 09 Mar 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Të tjera
pershendetje
nese firma juaj ka nevoj per menagjer apo menagjere profesioniste Iajmrohuni ne ju garantojm pune efektive qe firma juaj te kete suksese ku bejme edhe rekIama te ndryshme ne media eIektronike dhe te shkruara ne dobi te firmes tuaj
per gjdo gje na kontaktoni dhe bisedojm
sunimi yne eshte qe firma juaj te kete suksese ne pune
me respekt oki peje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim