Kerkoj pon

Shitet nga: Durim Hoxhaj 20 Shk 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Të tjera
kerkoj pun si komercialist menaxher apo shites ambulantiv kam te kryer fakulltetin dhe kam provoj pune dy vite deshiroj te punsohem ne etc interex viva fresh elkos devolli grup.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim