Kerkoj pun si shofer me kategori B,Ce

Shitet nga: viber +38649324468 21 Pri 09:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Të tjera
me provoj pune 8 vjeqare kerkoj pun mund te me kontaktoni dhe te mirem vesh ju faliminderit per mirekuptim ju mirkpres nga Peja jam dhe kerkoj pun ne Pej
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim