Kerkoj puntor

Shitet nga: Adrian 24 Mar 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Të tjera
Kerkoj 3 puntore per profesionin e zdrukthtarise.Te interesuarit te kontaktojne ne kete numer 049138090 dhe do te informohen per kushtet e punes.Vendi i punes vlen per regjionin e Pejes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim