Marr kombi ose kamjonet me pun

Shitet nga: Avni 22 Mar 23:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Të tjera
Punojm :fasada, suvatim, izolim me stiropor ,glet dekorime te ndryshme etj. ne kompenzim me pun marr kombi ose kamjonet kush asht i interesum le te lajmrohet ne tel.Ju garantojm pun shum cilsori dhe me garancion ju mirpres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim