Moler

Shitet nga: besi 09 Mar 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Të tjera
Un jam njeri familjar punoj me dy puntore. Pastroj shtepit kuzhinat banjot komplet shtepin dhe renovimin e fasadav:she moleroj boj un me vlla kshtu qe pres vetem njerz serioz. Faliminderit per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim