Montim

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Ideal metal 21 Maj 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Të tjera
Kompanija Idela metal merret me prodhimin dhe montimin e dyerve dhe konstrukcioneve te ndryshme metalike.
Njeherit per Kompanin prodhuese te rrethojave te plastifikuara ABcoatng, kryejm sherbime duke bere montimin e llojeve te ndryshme te rrethojave sipas prodhuesit ABcoating
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim