Posedojmë linjën për plastifikimin(ngjyrosjen e ..

Shitet nga: AB-Coating SH.P.K 08 Mar 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Të tjera
Të nderuar klient AB-Coating me seli ne Dobrushe-Istog bënë plastifikimin (ngjyrosjen) e punimeve nga metali si: DYER ,GILINDERA, dhe të gjitha metalet e ndryshme.

Ngjyrosja bëhet me ngjyrë pluhur me Ral te ndryshem sipas kerkesave të klientëve sipas standarteve Europiane e pjekur në 200 grade celcius.

Për më shumë vizitoni www.abcoating-ks.com

facebook;ABCoating SH.P.K

Tel.049251248 ose 044291570
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim