Pune Dore

Shitet nga: Gjevi 02 Mar 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Të tjera
kraca me spik, kraca ni krrabez, qarapa en grep, hajmelia dhe qystek per vesh rugove
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim