Punesoj 3 mjeshter ne zdrukthtari

Shitet nga: Adrian 11 Pri 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Të tjera
Kerkoj 3 mjeshter per profesionin e zdrukthtarise.Puntoret duhen te jene mbi moshen 18 vjecare.na duhen puntore me eksperienc ne kete lloj pune dhe gjithashtu edhe dija mbi vozitjen e mjeteve deri 3.5 ton(kamionetave) do te iahte perparesi.Per shpjegim me te gjersishem mund te kontaktojme ne numrat:049138090 dhe 044138037 gjithashtu edhe ne emailin:nanizh@hotmail.com..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim