Punime me Gur dhe me Rrasa...

Shitet nga: xxx 11 Mar 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Të tjera
Punojm te gjitha punt me gur dhe me rrasa,Punojm rrethoja te shpis punojm villa kulla Agjaka etj etj,qmimi me marrveshje nr kontaktus 049 34 94 84 dhe 044 370 863
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim