Punime me Gur dhe me Rrasa...

Shitet nga: XXXXX 10 Pri 17:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Të tjera
Bejm punime me gur dhe me rrasa zbukurimee
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim